O nas

3
2

Poznaj nas

Od 2000 roku

Rybaczówka to miejsce, do którego chce się wracać… 

Dlaczego? Ponieważ wypoczniesz tu w kameralnej, domowej atmosferze Oderwiesz się od codzienności wśród wód, łąk oraz lasów Wolińskiego Parku Narodowego. Poczujesz bliskość dziewiczej natury Krainy 44 Wysp, którą tworzy kilkadziesiąt zachwycających wysp i wysepek urzekających bogactwem fauny i flory, które podziwiać można podczas rejsów wycieczkowych po Świnoujściu.

Do dyspozycji Gości oddajemy 25 pokoi, urządzonych w standardzie hotelowym. Każdy z nich posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, darmowy dostęp do Wi-Fi oraz telewizor.

Raj dla miłośników przyrody

W naszej bazie noclegowej znajduje się również Restauracja serwująca przepyszne śniadania, lokalne dania oraz świeżo poławiane ryby. Restauracja Rybaczówka posiada również taras z widokiem na okoliczne rozlewiska, dzięki któremu można rozkoszować się pięknem i bliskością przyrody.

Rybaczówka to bez wątpienia raj dla miłośników przyrody. Można u nas wędkować – oferujemy wynajem sprzętu wędkarskiego oraz podziwiać okoliczne krajobrazy ze specjalnie przystosowanej, 12-metrowej wieży widokowej znajdującej się na naszym terenie.

Zostańmy w kontakcie

Dane kontakowe

Zarezerwuj pokój w Rybaczówce bez pośredników i zyskaj atrakcyjne rabaty!